מי אנחנו

Higher Studies   בישראל מנוהלת על ידי ד"ר אורית הלר–חיון,   בוגרת תואר שני מבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל – אביב ותואר שלישי בניהול מאנגליה. לד"ר הלר–חיון ניסיון של כ- 25 שנים כמרצה במוסדות אקדמיים שונים ובעלת ניסיון רב בייעוץ אקדמי וארגוני, ניהול תכניות למידה והדרכה בכתיבת עבודות אקדמיות.
ד"ר הלר–חיון משתתפת במחקרים בתחומי ידע שונים ומציגה מחקרים בכנסים בינלאומיים.

לימודי הדוקטורט בחו"ל איפשרו לד"ר הלר–חיון להיחשף למסגרות לימוד שונות, ליצור קשרים אקדמיים עם חוקרים בישראל ובחו"ל ולקחת חלק במחקרים בינלאומיים.

היותה של ד"ר הלר–חיון בוגרת לימודי דוקטורט בחו"ל יחד עם ניסיונן הרב של אוניברסיטאות AMU ו- PUEB בבניית תכניות לימודים בינלאומיות, תרם רבות ליכולתם של השותפים לאפשר את שילובם גם של סטודנטים ישראלים בתכנית היוקרתית ללימודי דוקטורט בשפה האנגלית.

היסודות עליהם מושתתת תכנית לימודי הדוקטורט הם הבנת צרכי הלומדים הבינלאומיים, יחד עם חשיפה לדרך החשיבה של מוסדות אקדמיים בחו"ל. השילוב בין שני מרכיבים אלו מאפשר לחפצים בכך, ללמוד לימודי דוקטורט בחו"ל, להיפתח לעולמות חדשים ומרתקים וזאת, מבלי להתפשר על איכות הלימודים ותרומת עבודת הדוקטורט שלהם למחקר ולאקדמיה.

Higher Studies  צועדת יד ביד איתך לאורך כל מסלול הלימודים:

  • הכוונה בשלבי ההתעניינות בתכנית ללימודי דוקטורט
  • ייעוץ בכתיבת הצעת מחקר
  • הדרכה בתהליך הקבלה לתכנית הלימודים וקבלת המנחה
  • ליווי בסדנאות בחו"ל
  • הדרכה בשלב הגשת העבודה הסופית
  • יחד איתך בטקס הענקת התואר

מטרתם של   Higher Studies  ושל אוניברסיטאות PUEB  ו – AMU –   לאפשר גם לישראלים, כמו לסטודנטים בינלאומיים אחרים,  לחוות חווית לימודים אחרת, ליהנות מלימודי דוקטורט בשיתוף מרצים מהשורה הראשונה; בעלי מחויבות גבוהה להצלחת הלומדים ורצון להקנות להם את היכולת להפוך לחלק מקהילה האקדמית הבינלאומית.

Start your journey to a PhD with Higher Studies